97/4 Tertipler Askerlik Yerleri Açıklandı!

17
2307

97/4 Tertipler Askerlik Yerleri Açıklandı! Daha önceki 2018 Askerlik Celp Dönemi Tarihleri yazımızda da bahsettiğimiz gibi 97/4 tertiplerin acemi birlikleri bugün itibariyle açıklandı. Yerleri açıklanan asker adaylarına şimdiden hayırlı tezkereler dileriz.

Askerlik Yerimi Nasıl Sorgulayabilirim?

Askerlik yeriniz 13.10.2017 tarihi itibariyle belli oldu. eDevlet üzerinden askerlik yerinizi nasıl sorgulayacağınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Askerlik yerinizi sorgulamak ve sülüs belgenizi almak için daha önce yazdığımız Askerlik Sorgulama başlıklı yazımıza tıklayın.

Askere Giderken Yanıma Ne Almalıyım?

Arkadaşlar askere giderken almanız gereken malzemeleri ve devlet tarafından verilen malzemelerin listesini sizler için yaptık telaşa kapılmanıza hiç gerek yok askere giderken alınması gereken malzemeler listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Askerde Telefon Kullanabilecek Miyim?

Devletin çıkarmış olduğu kanun ile askerde sadece Askercell ve normal telefon kullanımı serbest olmuştur. Akıllı telefon kullanmak yasalara göre yasaktır. Askerde takoz telefonunuzla birlikte sivil hattınızı da kullanamıyorsunuz. Takoz telefonunuzla birlikte sadece devletin şart koştuğu askercell hatlarını kullanmak zorundasınız. Askercell nedir daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız lütfen Askercell Nedir? Nasıl Kullanılır? Nereden Alabilirim? isimli konuya tıklayınız.

Aklıma Takılan Sorularım Var Nasıl Soru Sorabilirim?

Merak ettiğiniz sorularınız varsa eğer bize Soru Sor kısmından sorabilirsiniz. Sorularınız en geç 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Askeri Rütbeler Nelerdir

17 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı giriniz